RSS

Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Sportowego – Metmar

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Sportowego – MetmarOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, śr: 5,00)

Adres: www.metmar.waw.pl

Opis strony:
Strona firmy Metmar z Warszawy, której oferta to wynajem sprzętu budowlanego i elektronarzędzi oraz sprzętu sportowego. Strona przeznaczona jest głównie dla osób budujących dom, chcących wykonać jakąś własną konstrukcję, planujących zrobienie chodnika, podejmujących remont domu czy pokoju, stawianie ogrodzenia itp. Na pewno przed wykonaniem takiej inwestycji trzeba sporządzić szacunkowy plan kosztów jakie poniesiemy podczas budowy. Niestety urządzenia budowlane to maszyny, które swoje kosztują i jeżeli budownictwo to nie jest nasza branża, a zakupione urządzenia okażą się jednorazowego użytku, szybko przekonamy się, że taka inwestycja budowlana mocno obciąży nasz budżet. Dlatego właśnie powstała strona firmy Metmar, by ułatwić dotarcie do takiego profilu klientów. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego to usługa, która w tym momencie powinna być strzałem w dziesiątkę, którą oferuje firma METMAR. Oszczędzamy nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale i czasu gdyż firma gwarantuje fachową  pomoc odnośnie obsługi wypożyczanego sprzętu. Wszelkie szczegółowe informacje oraz ofertę można znaleźć na stronie.

W ofercie firmy Metmar znajduje się nie tylko wypożyczalnia sprzętu budowlanego, ale i wypożyczalnia elektronarzędzi oraz, o czym wspomniałem na początku, wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego.

Konstrukcja strony:

Strona wykonana w języku php  z elementami technologii flash. Firma ma bardzo szeroką ofertę dla klientów, przez co najważniejszym elementem przy jej tworzeniu był fakt by klient wchodząc na stronę szybko mógł zobaczyć czym firma się zajmuje. Wchodząc na stronę główną widzimy podpunkty związane z ofertą firmy, natomiast zakładki umieszczone pod bannerem przenoszą nas już do poszczególnych gałęzi działalności firmy.

Strona nie jest oparta na żadnym skrypcie, jest to autorski loyout.

Wykonawca Projektu

Aegis CMS
Firma nie udostępniła żadnych dodatkowych danych.

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Sportowego – Metmar "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.