RSS

Rejestr Długów, Lista Dłużników – Biuro Informacji Gospodarczej ERIF

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Rejestr Długów, Lista Dłużników – Biuro Informacji Gospodarczej  ERIFOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Jeszcze nie głosowano)

Adres: www.erif.pl

Opis strony:

Strona Biura Informacji Gospodarczej ERIF BIG S.A. (lista dłużników oraz rejestr długów). ERIF BIG S.A. jest to jedno z trzech działających w Polsce biur informacji gospodarczej. Zamieszczenie informacji gospodarczej w BIG ERIF potwierdza wiarygodność finansową rzetelnych płatników i utrudnia korzystanie z produktów bankowych dłużnikom. Podstawowym jego celem jest gromadzenie i udostępnianie informacji o dłużnikach w postaci rejestru długów i dłużników. Baza dłużników ERIF BIG S.A. funkcjonuje zgodnie z przepisami polskiego prawa i jest cenionym źródłem informacji gospodarczej dla przedsiębiorców. Wsórd partnerów ERIF BIG S.A. są przedsiębiorstwa telekomunikacyjne i instytucje finansowe oraz firmy z sektora MŚP.

Konstrukcja witryny:

Strona zbudowana w formie przypominającej portal internetowy. Posiada system logowania, grafika oparta głównie na kolorze białym w celu utrzymania czytelności, górną cześć serwisu stanowi baner z wkomponowanym menu oraz pod menu innym dla każdej podstrony. Serwis posiada także wersję w języku angielskim oraz sekcję z dokumentami do pobrania w formacie pdf.

Wykonawca:
ERIF BIG S.A.

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Rejestr Długów, Lista Dłużników – Biuro Informacji Gospodarczej ERIF "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.