RSS

Prywatna emerytura

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Prywatna emeryturaOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, śr: 4,00)

Adres: www.prywatnaemerytura.pl

Opis:
Prywatna Emerytura.pl jak sama nazwa mówi traktuje o polskim systemie emerytalnym, jest cenną bazą wiedzy dla osób planujących swoją emeryturę już dziś – dla osób, którym planowana wysokość emerytury nie jest wystarczająca i nie zamierzają się z tym godzić.

Wszyscy zainteresowani znajdą tutaj opisanych wiele zagadnień z dziedziny emerytur, do tych podstawowych po te bardziej zaawansowane. Przykładem niech będą opisanie wszystkie filary emerytalne, w tym także trzeci filar, czyli Indywidualne Konto Emerytalne (IKE). Ponadto dla kogo emerytura i od kiedy, Pracownicze Programy Emerytalne oraz wiele multimedialnych narzędzi przydatnych podczas planowania lub obliczania emerytury.

Strona zawiera także wiele przydatnych informacji na temat firmowych emerytur:

  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Pracowniczy Program Oszczędnościowy

Podsumowując, wiedza znajdująca się na stronie jest obowiązkowa dla każdej osoby planującej w przyszłości godnie żyć.

Konstrukcja witryny:
Oprawa graficzna strony jest minimalistyczna, jako że jest to strona w dużej części informacyjna to grafika nie może odwracać uwagi Użytkownika od przekazywanych na niej informacji – takie było zamierzenie pracujących nad nią grafików. Utrzymana w jasnym kolorach, z elementami flasha który uatrakcyjnia stronę.

Główne menu nawigacyjne znajduje się w górnej części serwisu, za jego pomocą Użytkownik może przenieść się do dowolnej części strony.

Serwis uruchomiony został na profesjonalnym CMS’ie, który jest na tyle elastyczny że administrator sam z panelu może zmieniać ustawienie poszczególnych elementów.

Wykonawca:
Firma Ideo
ul. Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów
tel./fax: +48 17 860 21 86

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Prywatna emerytura "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.