RSS

Polonia i Polacy w Niemczech – My Polacy.de

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Polonia i Polacy w Niemczech – My Polacy.deOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, śr: 4,33)

Adres: www.mypolacy.de

Opis:
Portal MyPolacy.de to witryna przeznaczona dla Polaków, pracujących i mieszkających w Niemczech. Witryna porusza problemy dnia codziennego związane z zatrudnieniem w Niemczech, oraz aspekty prawne pobytu za zachodnią granicą. Na stronie znajdują się również newsy przeznaczone zarówno dla Polaków mieszkających w Niemczech, jak również rodaków interesujących się sytuacją polityczną i gospodarczą w tym kraju. Celem serwisu jest integracja społeczności, oraz wzajemna sytuacja w różnych sytuacjach codziennych. Zaprezentowana podstrona to część serwisu zawierająca szczegółową mapę Niemiec, dzięki której w łatwy sposób, można odnaleźć wszystkie najważniejsze miasta i adresy w Niemczech.

Konstrukcja witryny:

Witryna zbudowana jest przy wykorzystaniu technologii PHP wraz z mySQL – witryna posiada zaimplementowany wygodny system zarządzania treścią z poziomu przeglądarki. Strona została również wyposażona w dodatki zapewniające lepszą widoczność w wyszukiwarkach (dynamiczne meta-tagi, mapa strony, tagowanie).

Wykonawca:
Wykonawcą witryny jest grupa programistów pracujących na co dzień w Niemczech, a skupiona w społeczności serwisu MyPolacy.de.

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Polonia i Polacy w Niemczech – My Polacy.de "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.