RSS

Kesi – Hurtownia odzieży

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Kesi – Hurtownia odzieżyOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, śr: 5,00)

Adres: www.kesi.pl

Opis:
Kesi to hurtownia odzieży oferująca ubrania z materiałów wysokiej jakości. Funkcjonuje nieprzerwanie od siedmiu lat, cały czas dając możliwość wysyłkowej sprzedaży oferty z katalogu. Wprowadzanie zamówień zostało w pełni zautomatyzowane w celu zapewnienia klientowi obsługi na najwyższym poziomie – szybkiej i skutecznej. Są tu możliwe rozmaite formy płatności oraz usługi transportowe. Z całą pewnością ta hurtownia odzieży należy do jednej z bardziej interesujących obiektów tego typu obecnych w internecie.

Konstrukcja witryny:

Strona zbudowana jest jak standardowy sklep internetowy. Mamy tu do wyboru rozbudowane menu, które umożliwia przeglądanie oferty ze zdjęciami, sortowanie produktów według producentów oraz rodzajów odzieży. Całość jest okraszona odpowiednią grafiką i prosta w obsłudze. Dodatkowo mamy możliwość założenia konta, a także kontaktu z administracją strony.

Wykonawca:
Patryk Mikiciuk – mikiciuk.patryk@gmail.com
Skrypt: i-dotcom.pl
Copyrights: KESI – Hurtownia Odzieży ul. Kościuszki 28, 43-190 Mikołów

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Kesi – Hurtownia odzieży "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.