RSS

Język rosyjski od podstaw online

Opinie: 2  

« starsze | nowsze »Język rosyjski od podstaw onlineOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, śr: 3,50)

Adres: rosyjski.perevod.pl

Opis strony:

Nauka języka rosyjskiego online za darmo to nie mit a realność. Na stronie można znaleźć informację o gramatyce w języku rosyjskim. Szczegółowo są omawiane wszystkie części mowy języka rosyjskiego. Na dzień dzisiejszy zostały przerobione rzeczowniki – opisane prawie wszystkie typy odmiany rzeczowników, deklinacje oraz typy rzeczowników w języku rosyjskim. To samo dotyczy przymiotników w języku rosyjskim. Ponadto na stronie znajduje się audio wersja  alfabetu rosyjskiego – cyrylicy. W najbliższym czasie pojawią się lekcje wideo z lektorem. Co więcej, strona będzie przystosowana dla osób słabowidzących: specjalne tło oraz większy rozmiar czcionki, plus do tego audio wersje artykułów.

Konstrukcja strony:

Strona powstała na WordPress, szata graficzna stworzona przeze mnie, ale już w lutym całkowicie zmienimy design – będzie bardziej user-friendly.

Wykonawca Projektu:
Konstanty Martyniuk
www.perevod.pl
t. 660-663-002
biuro@perevod.pl

Opinie: 2

 1. admin:
  Styczeń 16th, 2010

  Witam,
  zauważyliśmy, że pojawiają się u Państwa problemy z serwerem. O ile domena główna się otwiera bezproblemowo, to pojawiają się problemy z otwarciem serwisu na subdomenie. W chwili gdy weryfikowaliśmy adres strony i sam projekt serwis się nie otwierał, dopiero po około 5ciu minutach udało nam się otworzyć stronę, ale możliwe że to była tylko chwilowa niestabilność – serwery jak wiadomo czasem mają swoje „grymasy” ;)

 2. Kotiara:
  Styczeń 16th, 2010

  heh, jest to wina serwera za 1$/mies, pod koniec stycznia przeprowadzamy się na normalny serwer :)
  Pozdrawiam
  Konstanty

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Język rosyjski od podstaw online "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.