RSS

Duże zdjęcia – bank darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Duże zdjęcia – bank darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczościOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, śr: 3,67)

Adres: www.duzezdjecia.pl

Opis strony:

Serwis DUŻE ZDJĘCIA to bank darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. W serwisie znajdziesz fotografie w różnych kategoriach tematycznych, które możesz wykorzystać do reklamy, do budowy własnej strony lub po prostu w charakterze tapety na Twój pulpit. Oferowane przez nas zdjęcia zawsze są DUŻE (tzn. mają wysoką rozdzielczość). A co najważniejsze na konkurencyjnych serwisach koszt takich zdjęć oscyluje w granicach 100zł/ sztukę – u nas każde zdjęcie pobierzesz za darmo!! Dodatkowo na stronie znajdziesz rozmaite poradniki, artykuły i tutoriale,  w których znajdziesz wiele wskazówek, jak pobrane zdjęcia wykorzystać do własnych celów. Zapraszam do korzystania i dzielenia się własnymi uwagami, sugestiami i oczekiwaniami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Konstrukcja strony:

Projekt zrealizowano w oparciu o technologie PHP/MySQL/XHTML/CSS/Smarty/JS/JQuery. Projekt jest w całości autorski – zarówno layout jak i cms.

Kolorystyka strony jest utrzymana w jasnej tonacji z ciemnymi elementami grafitowymi. Wszystkie elementy graficzne wykonałem sam w edytorze Gimp.

Wykonawca Projektu:

Mateusz Jabłonowski – matjablonowski@gmail.com

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Duże zdjęcia – bank darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.