RSS

Domy drewniane – Spomet

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Domy drewniane – SpometOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, śr: 4,50)

Adres: www.domymax.pl

Opis:
DomyMAX jest firmową stroną przedsiębiorstwa SPOMET zajmującego się budową całorocznych domów drewnianych o różnej powierzchni oraz kształtach. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz wykwalifikowana kadra pracownicza umożliwiają firmie budowanie domów spełniających wszelkie Państwa oczekiwania. Budowane domy posiadają wiele zalet, dzięki czemu są to najbardziej popularne budowle mieszkalne w Europie.

Usługi  firmy SPOMET to gwarancja najwyższej jakości, estetycznego wykonania, trwałości, terminowości oraz zadowolenia Klienta.

Specjalizacją firmy są domy mieszkalne jednorodzinne typu MAX, stawiany na działkach inwestorów. Jednak w zakresie oferty znaleźć można także obiekty usługowe oraz wypoczynkowe domy szeregowe.

Tym co wyróżnia te domy z drewna to bardzo krótki okres ich budowy, który może trwać nie cały tydzień. W tak krótkim czasie firma SPOMET jest w stanie pobudować dom będący schronieniem dla całej Twojej rodziny, który zapewni im ciepło, oszczędności, zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Wszystkie budowane obiekty wykonane są z najlepszego gatunkowo drewna posiadającego wszelkie niezbędne atesty. Na konstrukcję statyczną udzielana jest 30 letnia gwarancja.

Konstrukcja witryny:
Strona firmy SPOMET charakteryzuje się profesjonalną oprawą graficzną oraz ciekawymi elementami graficznymi w postaci animacjo Flash. Na stronie głównej znajdują się podstawowe informacje o firmie, animacja pozwalająca Użytkownikom na interaktywny spacer po jednym z budowanych domów oraz inne elementy przybliżające firmę.

Nawigacja po stronie odbywa się za pomocą poziomego menu w górnej części strony, w którym zastosowano mechanizm rozwijania się niektórych elementów. Dzięki temu menu nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na skuteczne „zwiedzanie” serwisu.

Jasna kolorystyka, z wykorzystaniem barw: białej, szarej i czerwonej, sprawia że strona jest przejrzysta i przyjemna w eksploracji.

Od strony technicznej, serwis został zbudowany za pomocą języka PHP z wieloma wstawkami jQuery, Ajax i innych.

Wykonawca:
P.W. SPOMET Sp.j.
ul. Żywiecka 13
43-300 Bielsko-Biała

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Domy drewniane – Spomet "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.