RSS

GabiDent – Dentysta – Władysławowo

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »GabiDent – Dentysta – WładysławowoOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 4, śr: 3,25)

Adres: www.gabi-dent.pl

Opis:

Prezentujemy nasz serwis firmowy zawierający zakres usług stomatologicznych o wysokim standardzie, przy użyciu nowych technik i materiałów dentystycznych. Troszcząc się o zdrowy uśmiech pacjentów przede wszystkim stawiamy na poczucie komfortu idącego w parze z profesjonalizmem wykonywanych usług. Jak zasadniczy jest uśmiech w życiu człowieka, każdy wie. Nasz gabinet zajmuje się także protetyka i przebudową zębów zniszczonych bądź uzupełnieniem braków zębowych. Bardzo zasadnicze jest uzupełnienie nawet pojedynczych braków zębowych, ponieważ może dojść do destrukcji pozostałych zębów. Nasi stomatolodzy zajmują się odtwarzaniem pojedynczych zębów z użyciem wkładów koronowo- korzeniowych i koron porcelanowych, które dają wielce estetyczny efekt. Wykonujemy także większe prace protetyczne: mosty porcelanowe, protezy szkieletowe oraz protezy całkowite. Most porcelanowy dopełnia brakujący ząb przez uchwyt mostu do zębów sąsiednich. Stosujemy takie podejście, aby ustrzec się przesunięcia się zębów, a tym samym uniknąć zaniku kości szczęk. W naszym gabinecie można także skorzystać z pomocy dentysty periodontologa. Zajmuje się on chorobami przyzębia, czyli tkanek okrążających ząb i błony śluzowej jamy ustnej. Ważnym zabiegiem u pacjentów z objawami chorób przyzębia jest ukończenie scalingu poddziąsłowego, inaczej oczyszczenie kieszonek dziąsłowych ze złogów kamienia. Stosujemy tu zarówno mechaniczne urządzenia ultradźwiękowe, jak i narzędzia ręczne (kirety). Takie ręczne oczyszczanie to kiretaż. Ma ono na celu wypędzenie stałego stanu zapalnego dziąseł. Kończąc działanie dentysta Władysławowo wykonuje root planning, inaczej wygładzenie powierzchni korzenia również aplikuje do kieszonek odpowiednie leki.

Dentysta pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł, co pozwala weselić się zdrowym uśmiechem nawet u pacjentów ze stwierdzoną paradontozą.

Konstrukcja witryny:

Strona wizytówka wykonana w technologiach HTML, CSS, w galerii wstawiony skrypt Javy, grafika w kolorze bordowym

Wykonawca:
ITelier Gdynia, ul Graniczna 4/18, 517-469-527
Copyrights: Gabi-Dent ul. Ogrodowa 4, Władysławowo 84-120

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "GabiDent – Dentysta – Władysławowo "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.