RSS

Branżowy katalog firm Firmy.net

Opinie: 9  

« starsze | nowsze »Branżowy katalog firm Firmy.netOcena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 33, śr: 1,91)

Adres: www.firmy.net

Opis strony:
Firmy.net to branżowy katalog firm umożliwiający promocję firm w Internecie. Oprócz darmowych prezentacji w ofercie znajdują się także prezentacje płatne, które są dużo bardziej rozbudowane i które obejmują także dodatkową reklamę w wyszukiwarkach (promocję internetową oraz kampanie AdWords). Dzięki temu reklama firmy dotrze do nie tylko do użytkowników portalu, ale także do internautów poszukujących firm i usług poprzez wyszukiwarki.

Konstrukcja strony:
Katalog firm jest projektem opartym w całości na autorskim skrypcie i grafice. Przejrzysty i czytelny wygląd prezentacji firm zapewnia dopasowanie do indywidualnych potrzeb firmy.

Wykonawca Projektu:
NNV AG

Opinie: 9

 1. simona:
  Grudzień 3rd, 2009

  Wszystko w artykule zostało napisane, więc ja dodam tylko, że znam wielu zadowolonych użytkowników firmy.net, którzy nie tylko skorzystali z darmowego pakietu, ale którzy przeszli nawet na poziom business gold.
  To jedna z tańszych form promocji internetowych obecnie.

 2. Bartos:
  Luty 2nd, 2010

  hmm, ja mam mieszane uczucie, pod względem graficznym to nie zachwyca pomysłowością, pod względem informacyjnym też odstaje daleko w tyle (więcej informacji o firmach jest na zumim, który ma potężne wsparcie onetu i grupy tvn – ludzi korzystających z zumiego to ostatnio nawet widać w filmach czy serialach)
  nowości technicznych też nie ma za wiele (system komentarzy to się już chyba przejadł, a takie rozwiązanie ma pf)

  podsumowując daję 1/10

 3. admin:
  Luty 2nd, 2010

  Bartos, obiektywnie patrząc to bardzo zaniżyłeś ocenę. Według mnie projekt graficzny jest taki, jaki powinien posiadać tego typu serwis – estetyczny i przejrzysty. Nie wiem jak duża to jest firma, ale Zumi to chyba część grupy Onet, Pf też potężna firma, to ich stać na „product placement marketing” w serialach itp. o których mówisz. Zumi nawet u nas też posiada swój wpis. Został zgłoszony zaraz po powstaniu Webbest i dodaniu naszego serwisu do katalogu Onetu.

  Jeśli chodzi o informacje o firmach, to z tego co widziałem jest adres, dane kontaktowe i opis działalności, to moim zdaniem wystarczająca ilość informacji, może by jeszcze się przydała mapka dojazdu jako uatrakcyjnienie, ale czy to konieczność, chyba nie.

 4. Rafaelo:
  Listopad 27th, 2010

  Korzystałem z pakiety gold – wzrostu klientów nie zauważyłem. Moim zdaniem drogie rozwiązanie. Bezpłatne katalogi google są najlepsze oraz witryny google wszystko za free. A tu płać i płacz.

 5. admin:
  Listopad 28th, 2010

  Nie ma czegoś takiego jak „bezpłatne katalogi Google”. Google ma jeden katalog, do którego nie można dodać strony, bo jest oparty na katalogu DMOZ, a do tego też w obecnych warunkach dostanie się graniczy z cudem, bo jest moderowany przez osoby trzecie – pseudo ochotników albo większość kategorii wcale nie jest moderowana. Także dodawanie tam mija się z celem. Z kolei wyszukiwarka to całkiem co innego.

 6. Abc:
  Listopad 10th, 2011

  Na razie rezygnuje z ich usług. Za 250zł! – Żałosne!

 7. SS:
  Listopad 10th, 2011

  Dlaczego usuwacie nie korzystne dla siebie komentarze!

 8. admin:
  Listopad 11th, 2011

  Witam, zwykle nie usuwamy, chyba że kogoś obrażają, ale Pan/Pani napisał(a) 3 komentarze jeden pod drugim. Nie mamy nic wspólnego z firmy.net poza tym, że zaprezentowali u nas projekt swojej strony, także nie bardzo rozumiem o co chodzi??

  Ogólnie tutaj komentujemy i rozmawiamy raczej o samych projektach niż o działalności firm.

 9. Steheh:
  Luty 28th, 2012

  Mam pakiet starter który w tym roku został mi „chamsko wciśnięty”.

  Na początku miałem pakiet bezpłatny. Po namowie konsultanta wykupiłem pakiet starter który jest beznadziejny i nie przynosi żadnych wyników.
  W tym roku nie mogę zrezygnować z usług firmy gdyż można to dokonać jedynie 7 dni przed końcem okresu rozliczeniowego.

  Gdybym miał drugi raz wybierać na pewno bym na to nie poszedł i stanowczo wszystkim odradzam ten portal

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Branżowy katalog firm Firmy.net "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.