RSS

Biuro detektywistyczne „Na Tropie”

Opinie: 0  

« starsze | nowsze »Biuro detektywistyczne „Na Tropie”Ocena:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, śr: 4,00)

Adres: www.kancelaria-detektywistyczna.pl

Opis:

Jest to witryna Agencji detektywistycznej „Na Tropie”. Tak więc najpierw kilka słów o samym profilu. Otóż Biuro detektywistyczne „Na Tropie” świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne z branży pomocy osobom prywatnym jak i firmom w najróżniejszych sprawach o typu: zdrady małżeńskie, odnajdywaniu zaginionych osób, wiarygodność firm z którymi nawiązujemy współpracę, pomoc w zbieraniu dowodów oraz wielu innych sytuacjach gdzie przyda się doświadczenie i profesjonalny sprzęt prywatnego detektywa.

Do wszystkich zleceń podchodzimy w pełni zaangażowani, nie boimy się podejmować spraw nawet tych najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych, nasze doświadczenie z rutyną sprawia iż posiadamy niemal stuprocentową skuteczność w rozwiązywaniu tych spraw. Nasza kancelaria gwarantuje pełną dyskrecję a w razie potrzeby działamy w taki sposób by nikt z wskazanych osób nie dowiedział się o naszym działaniu.

Agencja Na Tropie pomaga również w przygotowaniu dokumentacji dowodowej jak i uczestniczymy w rozprawach sądowych co dodatkowo podkreśla wiarygodność racji w Państwa sprawie.

Konstrukcja:

Wizytówka firmowa która posiada dwa menu, jedno główne poziome z standardowymi zakładkami typu: kontakt, oferta, o firmie, cennik. Drugie menu natomiast, usytuowane poziomo to linki które prowadzą do opisu szczegółów danej sprawy, która znajduje się w naszej ofercie. Strona jest czytelna, użytkownik bez problemu dotrze do miejsca, które go interesuje. Witryna w kolorze brązu. Dużym udogodnieniem jest fakt, iż poprzez pliki można szybko zmienić atrybuty title jak i description i keywords dla każdej podstrony. Strona kancelaria-detektywistyczna.pl nie posiada CMSa, przez co wszystkie zmiany trzeba dokonywać poprzez pliki php.

Wykonawca:

brak informacji

 

 

Opinie - Dodaj opinię

do wpisu: "Biuro detektywistyczne „Na Tropie” "

*Publikowane komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komenatrzy.